Helena-Reet Ennet on maailma üks mõjuvõimsamaid naisi?

Helena-Reet Ennet on maailma üks mõjuvõimsamaid naisi?

Ajakirjanik ja Ohmygossip veebisaitide juht Helena-Reet Ennet (36) vapustas Eesti meediat hiljuti uudisega, et USA veebiportaal FamousBirthdays valis ta maailmas teiseks parimaks blogijaks! Esikohal on ameeriklane Perez Hilton. Nüüd võttis Helena-Reet vastu uue väljakutse – hakata Iisraeli esindama Eestis ja kogu Skandinaavias. Nimelt on Helena-Reet nüüdsest alates Põhjamaade meediaambassador!

Ajakirjanik ja Ohmygossip veebisaitide juht Helena-Reet Ennet (36) vapustas Eesti meediat hiljuti uudisega, et USA veebiportaal FamousBirthdays valis ta maailmas teiseks parimaks blogijaks! Esikohal on ameeriklane Perez Hilton. Nüüd võttis Helena-Reet vastu uue väljakutse – hakata Iisraeli esindama Eestis ja kogu Skandinaavias. Nimelt on Helena-Reet nüüdsest alates Põhjamaade meedia ambassador!

Helena-Reet sõidab lähiajal Iisraeli, kus ta esindab Eestit ja Põhjamaid meedia ambassador‘ina. Miks just tema selleks isikuks valiti? “Minu veebisait Ohmygossip.com jäi silma Rootsis asuvale “Israel Goverment Tourist Office Nordics” esindusele ning sealne ministeeriumi esindaja võttis minuga ühendust ning tegi ettepaneku, et hakkan Iisraeli nii Eestis kui Skandinaavias esindama. Põhjamaade meedia ambassador´ina on minu ülesandeks tõsta Eestis, Soomes ja Rootsis teadlikkust Iisraeli turismivõimaluste, sihtkohtade ning elu-olu kohta. Reklaamin GoIsrael lehti Ohmygossip lehtedel ja sotsiaalmeedias ning tutvustan artiklite, intervjuude, blogide, fotode ning meediakohtumiste läbi Iisraeli Põhjamaades,” räägib Helena-Reet.

Helena-Reeda reisi maksab kinni Iisraeli turismiministeerium ja neid reise tuleb tal tulevikus veel. “Esimesele pressireisile sõidan ministeeriumi külalisena juba nüüd Augustis. Kohtun Iisraeli ministeeriumi esindajaga ning külastan Tel Avivi, Jeruusalemma ning mitmeid muid paiku. Mul on hästi hea meel, et mul selline võimalus avanes ning et Ohmygossipil on lugejaid nii Euroopas, Skandinaavias kui ka Ameerikas. See on imeline tunne, kui sinu tööd nii kõrgel tasemel hinnatakse. See innustab veel rohkem pingutama. Käin tihti Soome-Rootsi vahet ning annan regulaarselt intervjuusid sealsetele meediakanalitele, teen koostööd nii paljudega, kui võimalik. Armastan väga meediat ning olen hästi aktiivne sotsiaalmeedias – eriti Twitteris. Tänapäeval jookseb suur osa ärist just sotsiaalmeedia kanaleid pidi,” tõdeb ta.

Helena-Reet kavatseb Iisraeli kui turismisihtkohta reklaamida nii Eestis kui ka mujal maailmas. “Iisraeli turismiministeerium on viimased aastad töötanud selle nimel, et kasvatada inimeste teadlikkust Iisraeli kui ühe laheda reisisihtkoha kohta. Iisraelis on olemas kõik, mida nii kultuuri-, äri- või puhkusreisidelt oodatakse. On hea kliima, kõrgtasemel kaasaegne teenindus ja elatustase, kultuuri- ja vaatamisväärsused, kolme usu pühad kohad ning samuti ergas ööelu gurmeerestoranide ning maailmatasemel meelelahutusüritustega – ka kõige nõudlikumate soovidega reisija leiab endale midagi, mis just talle meeldib!”

Lisainfot selle kohta, miks just Helena-Reet nii olulisele kohale määrati, loe siin

Buduaar