Hollywoodis elav Kalle Jõgisoo palub vabandust: ma armastan eestlasi

Mõni aeg tagasi ilmus Buduaaris intervjuu Hollywoodis elava Eesti noormehe Kalle Jõgisooga, kes rääkis oma vaesest, ent samas ka õnnelikust lapsepõlvest ja elust glamuurses Los Angeleses. Kalle töötas mitu aastat Chicagos olles staaride ihukaitsja ja autojuht - Quentin Tarantino, Jennifer Aniston, Mike Tyson, George Clooney, Morgan Freemann ja isegi Alla Pugatšova on inimesed, kellega Kalle oma elus kokku puutunud on.

Pärast intervjuu ilmumist sai Kalle üle 500 sõbrakutse Facebookis ning lisaks sellele saadeti talle palju küsimusi. Kalle võttis Buduaariga taas ühendust, et läbi meie Eesti rahvale oma vastused ja vabandused edastada.

Siin on Kalle saadetud tekst väikeste parandustega!

Mõni aeg tagasi ilmus Buduaaris intervjuu Hollywoodis elava Eesti noormehe Kalle Jõgisooga, kes rääkis oma vaesest, ent samas ka õnnelikust lapsepõlvest ja elust glamuurses Los Angeleses. Kalle töötas mitu aastat Chicagos olles staaride ihukaitsja ja autojuht – Quentin Tarantino, Jennifer Aniston, Mike Tyson, George Clooney, Morgan Freemann ja isegi Alla Pugatšova on inimesed, kellega Kalle oma elus kokku puutunud on.

Kalle eelmine lugu on siin!

Pärast intervjuu ilmumist sai Kalle üle 500 sõbrakutse Facebookis ning lisaks sellele saadeti talle palju küsimusi. Kalle võttis Buduaariga taas ühendust, et läbi meie Eesti rahvale oma vastused ja vabandused edastada.

Siin on Kalle saadetud tekst väikeste parandustega!

“Ma väga vabandan, kui kedagi oma looga solvasin. Ausõna ma olen väga lihtne poiss, kes annab oma viimase raha kodutule ja ma väga usun headusse, sest minu ema tegi minuga head tööd. Ma mäletan siiamaani, et isegi siis, kui olin tänavapoiss, siis mõtlesin hirmuga, et mis saaks, kui minu ema või vanaema sellest teada saaksid. Ma kardan ja austan neid siiani. Ja ma ei kasvanud tegelikult vaeselt üles, ma kasvasin üles ühiselamus, kus polnud sooja vett ja meil oli kokku kaks peldikut – sel ajal elasid paljud sellistest tingimustes. Mida ma tahan öelda on see, et kallid inimesed, kes te mulle kaasa tundsite minu raske lapsepõlve pärast, siis pole vaja. Te olete mulle kõik väga kallid – eestlased on parimad,” tunnistab Kalle.

Kalle vabandab ka Jennifer Anistoni ülbeks kutsumise pärast. “Ma ei mõelnud seda tõsiselt, ju mul siis oli halb päev ja sellepärast mõtlesingi, et Jennifer on ülbe. Tegelikult olen ma veendunud, et ta on võrratu inimene, kes aitab paljusid inimesi siin maailmas ja kellel on süda õige koha peal.”

Kalle lisas veel lõpetuseks: “Eesti rahvas, kui keegi teist kunagi siia Los Angelesse jõuab, siis ma aitan teid! Saatke mulle sõbrakutse Facebookis Kalle Kj Jogisoo!”

Lähiajal peaks Kallel valmima ka film “Callback”, mille valmimisele aitas kaasa ka eestlasest näitleja Johann Urb!

Vaata pilte Kallest ja tema elust Los Angeleses allpool! Viimasel fotol on Kalle vanemad!

 

Karin Karu