ILU EI SAA PATTA PANNA: EESTI KAUNITAR tegi Kim Kardashianiga koos pilti!

Kim Kardashiani jaoks on täiuslik jumestus igapäevane rituaal ning on selge, et ta on oma ala üks parimaid - niivõrd andekaid jumestajaid on maailmas vähe. Hiljuti toimus Dubais glamuurne meigikoolitus, mille viisid läbi Kim ja tema ihumeikar Mario Dedivanovic ning sellest luksuslikust sündmusest sai osa ka mainekas Eesti meikar Jana Boberg.

Kim Kardashiani jaoks on täiuslik jumestus igapäevane rituaal ning on selge, et ta on oma ala üks parimaid – niivõrd andekaid jumestajaid on maailmas vähe. Hiljuti toimus Dubais glamuurne meigikoolitus, mille viisid läbi Kim ja tema ihumeikar Mario Dedivanovic ning sellest luksuslikust sündmusest sai osa ka mainekas Eesti meikar Jana Boberg.

Jana on tunnustatud jumestuskunstnik, kes juba teist korda osaleb Kimi ja Mario jumestuskoolitusel, mis kusjuures maksab enam kui 1000 eurot ja seda vaid ühekordse osalustasuna. 

Jana tegi üritusest mitmeid postitusi ka oma Instagrami kontole, kust võib leida ka ühisfoto Kimi ja Marioga. Pilti vaadates tuleb tõdeda, et Kim on tõepoolest imepisike ja kui andmed ei valeta, siis on tal pikkust 157 cm. 

Pildi juurde kirjutas Jana kommentaariks: “Mitte ainult täna, aga iga päev tunnen end inspireerituna nendest kahest. Kõige maagilisem glamuuriduo. Olen väga õnnelik, et nendega siin Dubais täna kohtusin ja juba teist korda Mariolt meigikoolituse tunnistuse sain.”