IMELINE MEES: EESTI STAAR läks haiglasse tööle, et meid koroonakriisist välja aidata

kuvatõmmis

Buduaar

Mõne inimese siiras soov seda maailma paremaks paigaks muuta on lausa pisarateni liigutav.

Trafficu solist Silver Laas ja tema bändikaaslane Joonas Mattias Sarapuu otsustasid tööle asuda Ida-Tallinna Keskhaiglas asuvas Covid-osakonnas ning nüüdseks on mehed sanitariametit pidanud juba nädala jagu.

Silver kirjutab sotsiaalmeediasse tehtud postituses, et ta soovis leida võimalust, kuidas korookakriisist väljumisele kaasa aidata. “Lugedes iga päev olukorrast riigis ja eriti haiglates, mõtlesin, mida ma saaksin ise ära teha, et aidata. Nüüdseks olen ma juba nädalapäevad töötanud koos Joonas Mattias Sarapuuga Ida-Tallinna Keskhaiglas Covid-osakondades, kus meie põhilisteks tööülesanneteks on erinevate analüüside viimine laborisse, ja üldse erinevad jooksvad tööd, olgu siis patsientide riiete toomine või meditsiinitarvikute kastide sorteerimine.
Leppisime haiglaga kokku, et töötame seni, kuni olukord laheneb, sest see on ka meie tavatööga otseses seoses. Kui tulevad tagasi kontserdid jäävad ka haiglad tühjemaks,” ütleb muusik.

Silver lisab veel: “Lugedes erinevates sotsiaalmeedia kanalites vandenõusid, nagu poleks seda haigust olemas ja haiglad tühjad teeb see päris nukraks, sest ma näen iga päev kuidas haigla palatid on täiesti täis. Saime Joonasega ka vaktsiini, ehk siis kui kunagi tahab keegi meid esinema jälle kutsuda, siis saab seda julgelt teha!”