IMELINE SÜNDMUS! Ines Karu-Salo pere tähistab suurt pidupäeva

Tuntud ettevõtja, rõivabrändi Kirivoo looja, kõhutantsukooli InesDance looja ning Mothercare’i kaupluste Baltikumi rajaja Ines Karu-Salo ning tema abikaasa Martin Salo said eelmise aasta augustis esmakordselt lapsevanemateks. Täna tähistatakse Salode perekonnas aga üht väga tähtsat sündmust. 

Iga lapsevanem teab, kui pidulikud sündmused on lapse sünnipäevad. Üks neist aga kipub teistest tunduvalt olulisem olema. Selleks on see päev, kui möödub aasta beebi ilmaletulekust. Ka Salode perekonnas tähistatakse just seda suurt pidupäeva. 

Nimelt saab Martini ja Inese pisitütar Isabel täna aastaseks. Isabel pidi algselt ilmavalgust nägema vabariigi taasiseseisvumispäeval, kuid ilmselt oli tal siia ilma tulekuga rutt ning nii sündiski ta nädal varem.

Ines on suurest sündmusest avaldanud oma Instagrami story‘s ka paar fotot. Esimesel on näha, kuidas Isabel eile õhtul sünnipäeva puhul ostetud õhupalle vaatab. Teisel on näha kaunist seinakaunistust, kus kirjas: “I am one” ehk olen üheaastane. Kolmandal kaadril näeme, kuidas roosasse hommikumantlisse mässitud Isabel täna hommikul pehmet raamatut uudistas.