INES KARU-SALO: kandsin meiki rohkem, kui olin noorem

INES KARU-SALO: kandsin meiki rohkem, kui olin noorem

Ettevõtja Ines Karu-Salo, kes lõi mõni aeg tagasi uue ja põneva kodumaise rõivabrändi Kirivoo, jagab oma elu Eesti ja Inglismaa vahet ning tema elutempo on täpselt sama kiire nagu see on varasematelgi aastatel olnud. Kui palju aga kulutab Ines aega meikimisele ning milliseid meigitooteid ta igapäevaselt kasutab, sellest loe allpool lähemalt!

Ettevõtja Ines Karu-Salo, kes lõi mõni aeg tagasi uue ja põneva kodumaise rõivabrändi Kirivoo, jagab oma elu Eesti ja Inglismaa vahel ning tema elutempo on täpselt sama kiire, nagu see on varasematelgi aastatel olnud. Kui palju aga kulutab Ines aega meikimisele ning milliseid meigitooteid ta igapäevaselt kasutab, sellest loe allpool lähemalt!

Ines tõdeb, et tugev ja silmatorkav meik pole talle kunagi meele järele olnud ehk siis tema puhul kehtib ütlus “Vähem on rohkem”. “Eelistan ikka õrna ja naturaalset meiki. Mulle meeldib värske ja loomulik tulemus. Jumestuskreemi kannan vaid õhtustel üritustel ja päevasel ajal talvel eelistan BB-kreemi ning suvel piisab tihti ainult näo kreemitamisest ja mineraalpuudri kasutamisest. Talvel ma puudrit aga ei kanna, sest nahk on siis oluliselt kuivem,” tõdeb Ines ja lisab, “kui ma noorem olin, siis kandsin rohkem meiki, kuid nüüd püüan igal võimalusel nahka säästa. Tunnetan ise, et vähem meikides ja rohkem vett juues püsib nahk kauem ilusa ja puhtana.”

Kuid mille järgi Ines poes meigitooteid valib? “Kontrollin alati seda, et tooted ei sisaldaks kahjulikke kemikaale. Ma ei julge igasuguseid tooteid oma nahale määrida, elu on muutnud mind palju ettevaatlikumaks ja pannud kvaliteeti hindama – kindlasti olen ma see klient, kellele pole kerge asju maha müüa,” muigab Ines.

Igapäevaselt kasutab ta järgmisi tooteid: “Ripsmetušš, kulmupliiats, põsepuna, peitekreem, õrnad lauvärvid, silmalainer ja huulepulk kuuluvad kõige tihedamini kasutusel olevate meigivahendite hulka.”

Kui ees ootab päev, mis ei koosne ühestki kohtumisest ja toimetused on peamiselt kodused, siis Ines ennast meikima ei hakka. “Sellistel päevadel kreemitan nahka ja meiki tõepoolest ei kanna, sest see säästab nahka. Nii palju kui üldse võimalik, üritangi ma oma nahale puhkust anda.”

Mis aga kulmudesse puutub, siis paar korda aastas laseb Ines oma kulmusid pisut tumedamaks värvida. “Olen lasknud kulmukuju korrigeerida ja püsivalt toonida. Umbes iga kolme kuu tagant käin kulmusid toonimas ja kodus kasutan kulmupliiatsit,” tõdeb Ines, kes eelistab loomulikku meiki.

Karin Karu