Reklaam sulgub sekundi pärast

INIM-BARBIE: ma kaalun 100 kg ja see ei ole normaalne

Silmatorkava figuuriga Anne Smith Aaslaid, kes eelmise aasta lõpust saadik on Eesti sotsiaalmeedias tuntust kogunud kui Eesti esimene inim-Barbie, on oma kehakaaluga aastaid kimpus olnud. Nüüd tõdeb neiu, et olukord on tõsiselt kontrolli alt väljunud ja kaal näitab 100kg. 

Silmatorkava figuuriga Anne Smith Aaslaid, kes eelmise aasta lõpust saadik on Eesti sotsiaalmeedias tuntust kogunud kui Eesti esimene inim-Barbie, on oma kehakaaluga aastaid kimpus olnud. Nüüd tõdeb neiu, et olukord on tõsiselt kontrolli alt väljunud ja kaal näitab 100 kg. 

Powerlifting Barbie nime kandev noor naine pihib oma blogis, et ta on vaid 25aastane ja juba tunneb, kuidas tema keha enam ei jaksa seda massi kaasas vedada. "Juba mõnda aega ma tundsin, kuidas võhma on vähem. Jooksin 5. korrusele ning hing oli korralikult kinni. See ei ole kaugeltki normaalne! Mõni nädal tagasi käisin arsti vastuvõtul ja kaalusime mind ning see number on reaalselt suur. Reaalsuskontroll 101%," muigab ta.

Inim-Barbie on oma kurvide üle uhke ja talle meeldib olla pluss-suuruses modell, ent kui ülekaal hakkab tervisele, siis tuleb midagi ette võtta. "Ma tahan ka kõrges eas tegeleda spordiga ning tervist, uusi liigeseid osta ei saa. Olen oma elus korra juba 30 kg alla saanud."

Naine ei eita oma muret ning on paika pannud plaani, kuidas kaalust alla võtta. "HIIT treeningud, kardio, jooksmine ja toidulaud korda. Kasutan omaenda tarkust, varasemat kogemust ning kuulan enda keha. Kavatsen muuhulgas treenida ka aeglast söömist. Ilmselt lasen ka hormoonspiraali välja võtta."

Kui varasemalt katsetas ta korsetitreeningut, siis nüüd mõistab ta, et see pole lahendus. "Igapäevane-öine korsetitreening on minevik. Korsett ei ole lahendus ning kaalulangetamisele ta juurde ei anna. Vahel on lahe efekti pärast korsetti kanda, aga reaalset kasutegurit selles pole."

Powerlifting Barbie lisas oma blogisse ka 1. septembril tehtud fotod, mis on 100% töötlemata ning nüüd võtab ta end käsile, et saavutada tervislikum kehakaal. 

Loe täispikka blogipostitust siin