INSTAGRAMIFOTO TÕI ANU SAAGIMILE terve rea sõimukirju

Mõned päevad tagasi riputas skandaalne glamuuritar Anu Saagim oma Instagrami kontole foto, millega kaasnes palju kriitikat ja inimeste meelepaha. Millest siis probleem täpsemalt tekkis? Vastus on lihtne! Anu kandis fotol kasukat, mis loomaarmastajad tagajalgadele ajas.

Tegelikult on Anu karusnaha kandmisest juba üsnagi ammu loobunud, ent kasukas, mida ta sotsiaalmeediasse postitatud fotol kannab, näeb palju silmis välja just nagu päris. Kas Anu on oma lubadusest taganenud ja kannab taas karusnahka? “Kasukas näeb välja nagu päris kaslane ja on ajanud juba päris paljud rohelise mõtteviisiga inimesed tagajalgadele. Olen juba ka mitu korralikku peapesu ja sõimukirja tänu sellele instasse postitatud fotole saanud. Tuleb siiski “kahjuks” tunnistada, et tegu on kunstkiisuga – puhas nafta,”tõdeb Anu.

“Tegemist on spetsiaalselt “Tallinn Fashion Week 2019” Ketlin Bachmanni moekollektsiooni jaoks valmistatud ainueksemplariga – mida muuseas keegi ei söendanud endale peale moeshow’d soetada. Ketlin oli juba lootust kaotamas ja otsustas selle endale jätta, kuid siis saabus ablas miisu Saagim ja nuias selle endale sõbrahinnaga,”meenutab Anu, kes endiselt karusnahka ei kanna.