JANA KASK AVALDAS tegeliku põhjuse, miks ta Eestisse tagasi kolis

JANA KASK AVALDAS tegeliku põhjuse, miks ta Eestisse tagasi kolis

Veel eelmise aasta oktoobris kirjutasid Eesti meediaportaalid sellest, et lauljatar Jana Kask kolis hispaaniasse elama ning et tema elukaaslane Arvi Aigro jäi siia. Spekuleeriti teemal, kas nende suhe on kriisis või hoopiski purunenud… Täna, paar kuud hiljem, on Jana Eestis tagasi ning tunnistab, et suhtele mõjus teineteisest lahus viibimine hästi. 

Veel eelmise aasta oktoobris kirjutasid Eesti meediaportaalid sellest, et lauljatar Jana Kask kolis Hispaaniasse elama ning et tema elukaaslane Arvi Aigro jäi siia. Spekuleeriti teemal, kas nende suhe on kriisis või hoopiski purunenud… Täna, paar kuud hiljem, on Jana Eestis tagasi ning tunnistab, et suhtele mõjus teineteisest lahus viibimine hästi. 

Jana kolis Hispaaniasse eelmise aasta suve alguses, sest ta vajas muutust ning tundis, et õige hetk Eestist lahkumiseks on käes. Kuid miks otsustas ta nüüd, vähem kui aasta hiljem, nii ootamatult tagasi kodumaale tulla? “Mul ei olnud kunagi plaanis päriseks sinna jääda. Lihtsalt ei teadnud, millal täpsemalt tagasi tulen. Samuti ei ole välistatud, et ma mingil hetkel lähen tagasi Hispaaniasse,” tõdeb Jana.

Kuidas mõjus lahusolek Jana ja Arvi suhtele? “Alguses oli eemal olles isegi tore vahelduseks ka üksi olla, kuid mida pikemalt üksteisest kaugel olime, vaatamata sellele, et Arvi mind seal ka külastas, seda raskemaks läks, kuna igatsus tuleb ju ikka peale. Loomulikult oli Hispaanias soe ja mõnus, sain seal esineda ja mul tekkis seal palju sõpru, kuid väga raske on, kui su kõrval ei ole järsku enam inimest, kelle peale võid alati kindel olla ja kes sind igas olukorras toetab. Ma arvan, et see mõjutas suhet hästi, kuna sain sellest kõigest aru ja oskan seda nüüd rohkem hinnata,” tunnistab Jana.

Küsimuse peale, kas lahusolek mingil määral ka Jana ja Arvi suhet muutnud on, vastab ta: “Ajaga on meie suhe ikka mingil määral muutunud – oleme teineteist paremini tundma ja mõistma õppinud. Ütleme, et suhe on arenenud. Aga ma arvan, et see, et ma vahepeal ära olin, ei ole meie suhet muutnud.”

Seega jutud sellest, et Jana ja Arvi suhte kohal on murepilved, ei vasta tõele!

 

Karin Karu