JESPER PARVE läks üksinda Balile, jättes naise ja lapsed koju

JESPER PARVE läks üksinda Balile, jättes naise ja lapsed koju

Endine profikorvpallur, blogija ja maailmarändur Jesper Parve on juba mitu aastat järjest enne talve saabumist võtnud aja maha ning lennanud oma perega Bali saarele päikesest energiat ammutama. Sel sügisel läks Jesper aga Balile ihuüksinda, jättes elukaaslase Mari Ojasaare koos kahe pojaga Eestisse. 

Jesper ja Mari said selle aasta veebruaris teist korda lapsevanemateks, mil ilmavalgust nägi nende teine poeg. Just sel põhjusel ei saanud nad sel korral ka terve perega reisile minna, sest uus ilmakodanik on veel liiga väike. “Tavaliselt on mul tõesti kaasas olnud ka perekond, kuid meie teine laps on hetkel veel liiga väike. Arvatavasti tuleme umbes paari-kolme kuu pärast uuesti, et ka lapsed saaksid suure koguse energiat, päikest ja valgust, et Eesti talv kergemini üle elada.”

Otsus sel korral üksi Balile minna sündis perega üksmeelselt ning selge oli ka see, et Jesperil on vaja aeg korraks maha võtta ja üksi olla. “Eks mul oli ka natuke vaja seda eemalolekut Eestist, sest viimane aasta on olnud päris intensiivne. Uue raamatu “Mees2” ilmumine, iganädalased vestlusõhtud “Mida mehed tegelikut tahavad”, lisaks minu enda esinemised ja inspiratsiooniloengud ning tänavatoiduäri on võtnud päris palju energiat. Ning lisaks ka uue beebi sünd, mis meie pereelu ka alguses natuke kreisimaks muutis. Ja ma arvan, et nii mehel kui ka naisel peaks olema aastas vähemalt mingi aeg, kus ta saab ennast korraks kõigist kohustustest vabaks võtta ja kuulata iseennast. Et mis üldse minu enda sees toimub. Ma nii loodan, et saan ka oma elukaaslasele peagi selle aja pakkuda, sest sellist üksiolemise aega peab olema mõlemal suhtes, et natukenegi teist poolt igatseda. See on hea tunne,” usub Jesper, et igal inimesel on vaja vahel oma mõtetega üksi olla.

Jesper ütleb talle omase huumori kohaselt, et tema eesmärgiks on reisilt naasta nooremana, kui ta sinna minnes oli.

Sarnased artiklid