Julged lugeda? Strippar Marco rääkis avameelselt seksist

Julged lugeda? Strippar Marco rääkis avameelselt seksist

Seks kuulub iga täisväärtusliku suhte juurde, see on fakt, millele on raske vastu vaielda. Füüsiline tõmme, kirg ja vastupandamatu keemia on need tegurid, mis suhte kuumaks kütavad, ent ühel hetkel asendub see etapp rutiiniga ning ka seks ei ole enam niivõrd olulisel kohal. Samas, kui mõelda sellele, miks paljud suhted otsa saavad, siis petmine on üheks enimlevinud põhjuseks. Miks kaob huvi oma partneriga seksimise vastu ja miks tekib vajadus võõra inimesega seksida? Pöördusime nende küsimustega skandaalse ja otsekohese mehe poole, kelleks on ei keegi muu, kui strippar Marco! 

Seks kuulub iga täisväärtusliku suhte juurde, see on fakt, millele on raske vastu vaielda. Füüsiline tõmme, kirg ja vastupandamatu keemia on need tegurid, mis suhte kuumaks kütavad, ent ühel hetkel asendub see etapp rutiiniga ning ka seks ei ole enam niivõrd olulisel kohal.

Samas, kui mõelda sellele, miks paljud suhted otsa saavad, siis petmine on üheks enimlevinud põhjuseks. Miks kaob huvi oma partneriga seksimise vastu ja miks tekib vajadus võõra inimesega seksida? Pöördusime nende küsimustega skandaalse ja otsekohese mehe poole, kelleks on ei keegi muu, kui strippar Marco! 

Erinevad uuringud on näidanud, et paarid, kes on koos olnud rohkem kui aasta, seksivad keskelt läbi kaks korda nädalas. Marco hakkas seda kuuldes naerma ja teatas: “Kaks korda nädalas seksida on piisav, et seks meelest ära ei läheks. Väga palju oleneb ka sellest, kui pikalt seksida – kui vahekord kestab ainult paarkümmend minutit, siis kaks korda nädalas seksida on liiga vähe. Eriti veel nende jaoks, kes füüsiliselt väga aktiivsed ei ole ja trennis ei käi. Seks on ju hea füüsiline tegevus,” tõdeb Marco.

Miks mehed petavad oma naisi? “Mina arvan, et kui koguaeg ühe ja sama inimesega seksida, siis tekib tüdimus. Paljud abielupaarid lasevad ennast käest ära ja tekib nii-öelda vastikustunne teineteise vastu. Oma välimusele ei pöörata enam piisavalt tähelepanu, mõeldakse, et vahet pole, ta ju mäletab küll, kui ilus ja sale ma olin, kui meie suhe alguse sai. See ongi üheks põhjuseks, millest tekivad tülid ja truudusetus,” muigab Marco.

Marco tunnistab, et praegusel eluhetkel ei mängi seks tema elus enam nii olulist rolli kui kümme aastat tagasi. “Minu seksimaratonid jäid aastatesse 2000-2005. Samas seks pole minu jaoks kunagi väga tähtis olnud. Ma olen liikuva eluviisiga, pidudel kaine ja mõnuaineid samuti ei kasuta, seega ei hüppa ma ka esimese ettejuhtuvaga voodisse. Mõnes mõttes on hea, kui sinu abikaasa töötab näiteks välismaal – siis kui ta iga kahe kuu tagant koju tuleb, on seks värske ja ei pea iga päev ühte ja sama molu vahtima. Ka tülid jäävad ära,” naerab Marco.

 

Buduaar.ee