KAISA KUUSNÕMM AVALDAS ilustamata tõe oma mehe lapse osas

Buduaar

Meisi Volt

Kaisa Kuusnõmm abiellus käesoleva aasta juulikuus oma kallima Raigo Kuusnõmmega, kellel on varasemast suhtest juba ka laps.

Kuidas aga Kaisa sellesse suhte alguses suhtus, et teatud mõttes ei saa ta mitte kunagi olema number üks?

Naine tõdeb, et armukadedust tekitas see teadmine kindlasti. “Muidugi tundsin. Ma kirjutasin omal ajal Raiksile terve A4 põhjuseid, miks meist mitte kunagi paar ei saa. Laps oli üks põhjus. Ja siin ma olen – söön sõnu. Raiksi laps on ülitark, üliandekas ja me klapime ülihästi. Õppetund missugune,” tõdeb Kaisa.

Kui Kaisa ja Raigo aga Eestist ära kolisid, siis tähendas see ühtlasi ka seda, et laps jääb ju siia ja isa läheb teise maailma otsa. Ka sel teemal leiti ühiselt lahendus. “Lastele tuleb asju serveerida ilma traumadeta. Selle asemel, et näha “issand issi läheb kaugele” tuleb näha “meil on kõikvõimalikud nutiseadmed tänapäeval suhtlemiseks ja selle asemel, et issiga diivanil vedeleda ja telekat vaadata, on sul võimalus issile alati külla tulla, elevante näha, basseinis keset südatalve hullu panna. Eks see loomulikult oli raske otsus, aga minu arust on üks äge, soojal maal õnnelik ja puhanud issi rohkem väärt, kui see, kes iga päev stressis on ja lapsele aega ei leia,” nendib ta.