KARL-ERIK TAUKAR rääkis oma seksuaalsuhete kohta tõe välja

Armastatud muusik Karl-Erik Taukar osales neljapäevases Kanal 2 saates "Tund tähega", kus ta vastas noorte fännide küsimustele. Taukar rääkis ausalt ja avameelselt ning saatest selgus nii mõndagi põnevat, mida paljud tema kohta ilmselt muidu teada polekski saanud.

Armastatud muusik Karl-Erik Taukar osales neljapäevases Kanal 2 saates “Tund tähega”, kus ta vastas noorte fännide küsimustele. Taukar rääkis ausalt ja avameelselt ning saatest selgus nii mõndagi põnevat, mida paljud tema kohta ilmselt muidu teada polekski saanud.

Kõik staarid, olgu nad kodumaised või Hollywoodi kuulsused, on enda kohta pidanud kuulma jutte, mis sugugi tõele ei vasta ning erandiks pole ka Karl-Erik, kes paljastas saates suurima vale, mida tema kohta räägitud on. “Kunagi rääkis üks tütarlaps minu tuttavale Uku Suvistele Pärnus ühel peol, et kuule, kas sa tead, et Karl-Erik Taukar on kokaiinisõltlane! Et kui ta pärast kontserti teeb noortega pilte, siis on kohe näha, et ta on laksu all. Et see olevat juba teada-tuntud fakt. Sellist lugu räägiti mu sõber Ukule kunagi ühe tütarlapse poolt,” muigab Taukar.

Kuid see pole veel kõik! Ka mehe seksuaalsuhete teemal on ringlema läinud üsnagi ootamatud kõlakad. “Paar aastat tagasi olid mingid inimesed täiesti veendunud, et ma olen gei. Nad olid selles ikka täiesti veendunud! Aga eks kuulujutud ongi selleks, et inimestel oleks põnev neid edasi rääkida, teadmata, kas need on tõsi või mitte,” tunnistas laulja, et tegelikult on ta siiski huvitatud naistest, mitte meestest. Seksuaalsuhted meestega on seega välistatud.