KARL-ERIK TAUKAR teeb oma pruudiga eestlased kadedaks

KARL-ERIK TAUKAR teeb oma pruudiga eestlased kadedaks

Hinnatud muusik ja saatejuht Karl-Erik Taukar ning tema kauaaegne elukaaslane Kerli Kivilaan on taaskord Eestimaa tolmu jalge alt pühkinud ning soojale maale eksootikat nautima lennanud. Kuigi ka meil on ilmad viimastel päevadel üsnagi suvised olnud, siis rannailmast on asi loomulikult kaugel ning paraku on ka varajastel hommikutundidel temperatuur alla kümne soojakraadi.

Hinnatud muusik ja saatejuht Karl-Erik Taukar ning tema kauaaegne elukaaslane Kerli Kivilaan on taas kord Eestimaa tolmu jalge alt pühkinud ning soojale maale eksootikat nautima lennanud. Kuigi ka meil on ilmad viimastel päevadel üsnagi suvised olnud, siis rannailmast on asi loomulikult kaugel ning paraku on ka varajastel hommikutundidel temperatuur alla kümne soojakraadi.

Karl-Erik ja Kerli naudivad aga maalilise Bali saare mõnusid täiel rinnal ning et fänne oma tegemistega ka kenasti kursis hoida, postitas Taukar täna oma Instagrami story‘sse kadestamisväärse videoklipi. Midagi pikemat Taukar rääkida ei soovinud, selle asemel näitas ta neid ümbritsevat kaunist loodust ning oma imekaunist pruuti. 

Mis võiks olla veel parem, kui puhkus eksootilisel saarel, kuhu muremõtted ei pääse ning kliima on lausa imeline.

Teeb kadedaks küll, või mis?

Sarnased artiklid