KARL-ERIK TAUKAR ütles välja valusa tõe

Eesti üks hinnatumaid muusikuid ning saatejuhte Karl-Erik Taukar, kes peagi Saku Suurhallis suurejoonelise kontserdi annab, käis külas telesaates "Hommik Anuga", kus ta vestles Anu Välbaga fännide ja pettumuse teemal. Nimelt on Taukar mitmel korral jätnud oma fännid autogrammita ning selline tegevus on loomulikut fänne kurvastanud.

Eesti üks hinnatumaid muusikuid ning saatejuhte Karl-Erik Taukar, kes peagi Saku Suurhallis suurejoonelise kontserdi annab, käis külas telesaates “Hommik Anuga”, kus ta vestles Anu Välbaga fännide ja pettumuse teemal. Nimelt on Taukar mitmel korral jätnud oma fännid autogrammita ning selline tegevus on loomulikut fänne kurvastanud.

Karl-Erik tõdeb, et nendel kahel korral, mil ta tõepoolest fännidele autogrammi ei jaganud, polnud lihtsalt teist võimalust. Esimesel korral oli tal kiire, et jõuda õigel ajal praami peale ning teisel korral oli vaja saal kiiremas korras seada ümber käsipallimänguks. Just ajanappus ongi põhjus, miks muusik fännidele autogrammi jagada ei ole jõudnud.

Karm reaalsus on, et selliseid olukordi tuleb ka tulevikus ette ning Karl-Erik isegi ei hakka seda varjama, vaid ütleb ausalt, et ka edaspidi ei hakka nad kõikidel kontsertidel autogramme andma ja publik peab seda mõistma.