Karl Mihkel Salong: pulmapidu on kõige lahedam pidu

Karl Mihkel Salong: pulmapidu on kõige lahedam pidu

Karl Mihkel Salong on noormees, kes on suutnud ennast lühikese ajaga paljude

Karl Mihkel Salong on noormees, kes on suutnud ennast lühikese ajaga paljude Eesti naiste hinge laulda. Paraku on noormehel juba kindel pruut olemas – õnnelikuks väljavalituks on Miina Vilo, kes on paljudele tuttav kodumaisest komöödiasarjast “Köök”. Kuna noored naudivad teineteise seltskonda juba peaaegu aasta ning nad on ilmselgelt väga armunud, siis uurisime Karl Mihkli käest, kuidas ta abielusse suhtub ja kas ta plaanib tulevikus oma pruudile ka sõrmuse sõrme panna. 

“Mul on abielust siiralt savi, ausalt! Pulmapidu kui selline on megalahe üritus. See on ilmselt kõige lahedam pidu, mida on võimalik iseendale korraldada. Muid plusse ma abielu juures ei näe,” tunnistab Salong, kelle arvates pole kogu abiellumisega seostuv bürokraatia tegelikult üldse oluline. “Kallimad jagavad oma elu juba enne abiellumist. Selle kinnituseks pole mingisugune paber küll vajalik. Abielu on lihtsalt üks paljudest kohustustest, mis tuleks ühiskonna survel “ära teha”,” arvab ta. 

Aga mida teeks Karl Mihkel siis, kui tema kallim avaldab abiellumiseks soovi? “Ta ei taha abielluda. Me olemegi just sellepärast koos, et meie mõttekäigud ja arvamused on väga sarnased. Kui see tõesti juhtuma peaks, siis loomulikult oleksin ma nõus talle sõrmuse sõrme panema aga see ei muudaks meie vahel reaalselt mitte midagi – meievaheline suhe oleks ikka täpselt samasugune, kui enne abiellumist.” 

Salong arvab, et oma soovi kellegagi koos olla ei peaks ilmtingimata allkirjaga kinnitama. “Mulle tundub, et abielust on saanud mingi lepingute hunnik ja ma tõesti ei mõista, miks see vajalik on.” 

Buduaar.ee