KARM PALJASTUS: Synne Valtri langes korgijoogi ohvriks

erakogu

Buduaar

Lauljatar Synne Valtri käis esmaspäeva hommikul külas raadio Star FM hommikuprogrammis. Lisaks sellele, et tuli juttu tema uuest raamatust ja tööst, rääkis Synne lähemalt ühest ebameeldivast kogemusest korgijoogiga.

Synne sõnul jääb see õhtu talle eluks ajaks meelde ning ta on sellest korduvalt ka enda tütrele rääkinud. “Isegi mina, kes ma olin täiskasvanud inimene, töötasin sellisel maastikul, langesin taolise asja ohvriks,” ei suuda ta siiani uskuda.

Nimelt oli Synne niivõrd lohakas ja unustas veepudeli ilma korgita lava taha.” Järgmine hetk sai saatuslikuks see, et tulin lavale, hakkasin vett jooma ning mõne hetke pärast oli heli kõrvust läinud ja ka pilt eest. Viimane asi, mis ma teha jõudsin, oli see, et surusin küüned oma bändiliikme kätte ning ütlesin, et nüüd on midagi väga halvasti,” meenutas Valtri.

Lauljatar toimetati teisele korrusele, viidi dušši alla ning joodeti kolmeliitrise purgi seest vett. Koha juhataja arvas mõne minuti möödudes, et nüüd on pidu küll peetud. “Ütlesin, et ei ole – tegin endale uue meigi ja läksin lavale, vaatasin kurja näoga rahva poole ja mõtlesin, et nii kergelt te minus ka ei pääse. Nii laulsingi kolmanda seti ka ära.”