Reklaam sulgub sekundi pärast

KAS GRETE KLEIN ja Ergo Kuld tõesti abielluvad?

Grete Klein ja tema produtsendist elukaaslane Ergo Kuld väisasid täna Vikerraadio saadet "Owe Peterselli Show", kus nad rääkisid oma suhtest ning sellest, kuidas kõik alguse sai. Loomulikult ei jätnud Owe puudutamata ka pulmateemat, millele Grete küll vastata ei osanud, ent Ergol oli kohe miskit öelda.

Grete Klein ja tema produtsendist elukaaslane Ergo Kuld väisasid täna Vikerraadio saadet "Owe Peterselli Show", kus nad rääkisid oma suhtest ning sellest, kuidas kõik alguse sai. Loomulikult ei jätnud Owe puudutamata ka pulmateemat, millele Grete küll vastata ei osanud, ent Ergol oli kohe miskit öelda.

Ergo ja Grete tõdesid, et nende suhe kujunes välja ajaga. "Alguses suhtlesime töö pärast. Sotsiaalmeedias hakkasime teatud hetkel rohkem suhtlema ja ühel hetkel kujunes see sümpaatiaks."

Ergo tõdeb, et Grete on tegelikult hoopis teistsugune inimene, kui esmapilgul tunduda võiks. "See Grete Klein, keda ma meedia vahendusel nägin, ei sümpatiseerinud mulle üldse."

Owe küsis Grete ja Ergo käest ka abiellumise kohta ning selgub, et tõepoolest ühe osapoole peast on antud teema läbi käinud ja mitte üksnes läbi käinud, vaid Ergo peas on pulmaplaanid täiesti olemas. Grete nende kohta aga midagi ei tea.

Kui juba pulmaplaanid on olemas, siis eeldatavasti on järgmiseks sammuks kihlumine.