KAS Karl-Erik Taukari pruut Kerli Kivilaan on Tanel Padarist huvitatud?

Mõne päeva eest startis TV3-s uus suhtesaade "Tunnen sind läbi ja lõhki", mida juhib karismaatiline Karl-Erik Taukar. Saates paljastavad tuntud paarid teineteise kohta üllatavaid fakte, mida avalikkus suure tõenäosusega varem ei teadnud. 

Mõne päeva eest startis TV3-s uus suhtesaade “Tunnen sind läbi ja lõhki”, mida juhib karismaatiline Karl-Erik Taukar. Saates paljastavad tuntud paarid teineteise kohta üllatavaid fakte, mida avalikkus suure tõenäosusega varem ei teadnud. 

Ent kuidas on lood Karl-Eriku endaga? Kui hästi tema oma kallimat Kerli Kivilaant tegelikult tunneb? Uudised.tv3.ee testisid Karl-Erikut ning nagu selgub, et siis teatud aspektide osas Kerli üllatab teda isegi täna, kuigi paar on koos olnud juba üsnagi pikka aega.

Nimelt pidi Taukar ära arvama, kellega sooviks Kerli võimalusel koos einestada: kas Anu Saagimi, Uudo Sepa või Nubluga. Taukar pakkus, et Kerli valiks nende kolme hulgast ilmselt Uudo, et ta on selline lahe kutt ja kindla peale minek. Ka Nublu oleks tegelikult võimalus, kuid Anu Saagimi välistas Taukar aga kohe ning tegelikult just Anuga Kerli koos sööma minna tahakski.

Kuid meeste osas tajub Karl-Erik üsnagi hästi, millised tüübid Kerlile meeldida võiksid. Kui Kerli ei oleks koos Taukariga, siis milline järgnevast kolmest meheks pakuks talle enim huvi: kas Tanel Padar, sportlane Rasmus Mägi või sportlane Magnus Kirt? Taukar analüüsis kõik kolm meest ning leidis, et ükski neist kolmest ei tunduks nagu huvi pakkuvat ning täpselt sedasama Kerli ka ütles. Kerli leiab, et nad kõik kolm on toredad kutid, aga temale nad huvi ei paku.