KAS SIHILIKULT VÕI KOGEMATA? Delfi tegi Jaan Tootsi beebiootel naise 6 aastat vanemaks!

KAS SIHILIKULT VÕI KOGEMATA? Delfi tegi Jaan Tootsi beebiootel naise 6 aastat vanemaks!

Täna jõudis meediasse pommuudis 59-aastase ärimehe Jaan Tootsi kohta, kes peagi viiendat korda isaks saab. Uudise avaldas ka Delfi toimetus, kes tegi ebameeldiva vea. Nimelt kuulutas ka Jaan Tootsi tulevase lapse ema 6 aastat vanemaks, väites et Eve Kirs on 48-aastane.

Täna jõudis meediasse pommuudis 59-aastase ärimehe Jaan Tootsi kohta, kes peagi viiendat korda isaks saab. Uudise avaldas ka Delfi toimetus, kes tegi ebameeldiva vea. Nimelt kuulutati seal Jaan Tootsi tulevase lapse ema kuus aastat vanemaks ja väideti, et Eve Kirs on 48-aastane.

Buduaarile saatis kirja ja väljavõtte pettunud lugeja, kes kahtlustab siinkohal pahatahtlikkust. “Kas toimetaja üldse oma peaga ei mõtle, kui kirjutab, et 48-aastane naine saab emaks? Äriinimeste sünniandmed on ju avalik info, võiks ikka üle vaadata, kui vana Eve Kirs on,” kirjutab lugeja ja lisab, et saatis info ka Delfisse, kus uudis peale lõunat üles oli läinud, aga siiani pole keegi faktiviga ära parandanud. 

Kahe lapse ema Eve Kirs tähistas selle aasta septembris on 42. sünnipäeva ning väide, justkui ärinaine oleks 48, ei vasta tõele.

 

Buduaar.ee