Eelmisel kolmapäeval langetas Pärnu maakohus otsuse, kust selgub, et tuntud kirjanik Kati Saara Vatmann tabati 12. märtsil Rapla vallas autoroolis 2,86 promillise joobega. Kirjanikku karistati 1 aasta ja 1 kuu pikkuse vangistusega, mis asendati 420 tunni üldkasuliku tööga, mille Vatman peab aasta jooksul ära tegema. Lisaks sellele peab naine läbima kriminaalhooldaja poolt määratud liiklusohutuse programmi. Aasta jooksul ei tohi naine tarvitada alkoholi ning talt võeti viieks kuuks juhtimisõigus. Kriminaalses joobes jäi Vatmann politseile vahele ka 2011. aasta augustis ning 2017. aasta märtsis. Siis karistas Pärnu maakohus naist 8 kuu pikkuse tingimisi vangistusega.
Antoniuse moeetendus 2026 — FOTO: Aira Evard Ilu ja Mood Kas mood kuulub kirikusse? Estonian Fashion Festival tõi Tartusse sajad moehuvilised ja käivitas ühiskondliku arutelu
IKEA inspiratsioon aiast ja turult külmikusse — FOTO: IKEA Nipinurk Vähem raiskamist, rohkem maitset: nipid, kuidas hoida marjad, köögiviljad ja ürdid kauem värsked
Buduaari 10 finalisti on selgunud — FOTO: @olegdudko123rf.com Pulmad Buduaari 2026.a. pulmapeo 10 finalisti on selgunud!