Kati Tootsi müügilett saab Rakvere Buduaari turul huvitav olema

Kati Tootsi müügilett saab Rakvere Buduaari turul huvitav olema

Kati Toots on Buduaari turul igal aastal osalenud, ent kui tavaliselt on Kati oma müügileti seadnud üles Tallinnas toimuvale ostupeole, siis sel aastal võtab ta osa hoopis Rakveres toimuvast üritusest! Buduaar uuris, mida Kati turule müüki toob! Juba sel laupäeval, 15. novembril toimub Rakvere Põhjakeskuses meeletu Buduaari turg. Ostupidu on kõikidele ostlejatele tasuta ning uksed on avatud 10-18.

Kati Toots on Buduaari turul igal aastal osalenud, ent kui tavaliselt on Kati oma müügileti seadnud üles Tallinnas toimuvale ostupeole, siis sel aastal võtab ta osa hoopis Rakveres toimuvast üritusest! Buduaar uuris, mida Kati turule müüki toob!

Juba sel laupäeval, 15. novembril toimub Rakvere Põhjakeskuses meeletu Buduaari turg. Ostupidu on kõikidele ostlejatele tasuta ning uksed on avatud 10-18.

Rakveres ei ole Buduaari turgu varem korraldatud ning seda enam tunneb Kati rõõmu, et see aeg viimaks kätte jõudis. “Mul on siiralt rõõm tõdeda, et Buduaari turg on sellel aastal jõudnud ka Lääne- ja Ida-Virumaa inimestele lähemale, ning kuna sõidan sellel nädalavahetusel külla sõbrannale, siis temal on plaanitud laupäev laadapäevaks.”

Kati otsustas kaks meeldivat tegevust ühendada – veeta aega sõbrannaga ning saada osa turumelust. “No tuli jah selline mõte, et miks mitte ühineda sõbrannaga ja tuua samuti oma kapis seisma jäänud asju Buduaari turule müüki. Minu letist võib leida nii minu enda kui ka tütre Karoliina riideid. Enamik kaupa on hooajalised – talvejalanõud, lapse talveriided, lisaks veel üht-teist huvitavat. Kindlasti tasub kõigil Buduaari turgu Rakveres külastada,” soovitab Kati kõigil huvilistel juba sel laupäeval oma sammud Rakveres toimuvale Buduaari turule seada.

Loe Rakveres toimuva Buduaari turu kohta siit

Tahad tulla müüma – vaata infot siin

 

Buduaar