KATRI KATS paljastas, kuidas tal nii sale ja trimmis keha on

KATRI KATS paljastas, kuidas tal nii sale ja trimmis keha on

Nooruke Instagrami staar Katri Kats ehk Katri Palm näeb lausa kadestamisväärselt sale ja treenitud välja ning samas leiab tema sotsiaalmeedia kontolt pilte, kus ta sööb nii pitsat, pastat kui ka sõõrikuid. Buduaar vestles Katriga ning uuris, mis on selle imekauni noore naise saleda figuuri saladuseks.

Nooruke Instagrami staar Katri Kats ehk Katri Palm näeb lausa kadestamisväärselt sale ja treenitud välja ning samas leiab tema sotsiaalmeediakontolt pilte, kus ta sööb nii pitsat, pastat kui ka sõõrikuid. Buduaar vestles Katriga ning uuris, mis on selle imekauni noore naise saleda figuuri saladuseks.

Katri tõdeb, et eelkõige on tema puhul siiski tegemist heade geenidega. “Head geenid loomulikult. Aga ma olen ka väga aktiivne, liigun palju. Vähemalt kolmel korral nädalas käin jõusaalis. Liha ma ei söö, sest see ei sobi minu seedimisega. Arst soovitas mul lihast loobuda ja tõesti see aitas väga hästi,” tõdeb Katri.

Kala ja mereande sööb ta aga hea meelega ning mitte ainult. “Kui ma tahan pitsat ja pastat, siis ma ei keela neid endale ja söön neid.”

Sarnased artiklid