KEILI SÜKIJAINEN JAGAS oma õnne valemit

KEILI SÜKIJAINEN JAGAS oma õnne valemit

Telereporter Keili Sükijainen postitas hiljuti sotsiaalmeediasse foto, kus ta Bali sooja päikese all peesitab. Foto juurde kirjutas naine mõtlemapaneva teksti ning ühtlasi avaldas, mis on need kolm asja, mis teda õnnelikuks teevad. 

Keili avaldas kauni kaadri juures kolm õnne põhialust: et oleks midagi teha, midagi armastada ja midagi loota. “Ma tahtsin teiega jagada täna ühte lugu. Mul on tunne, et meie ümber on tänapäeval liiga palju isekust ja enesekesksust, me peame mõtlema oma kastist välja. Hoolima inimestest, loodusest, elust enda ümber,” kirjutas kaunitar foto juurde kommentaariks. 

Ta jätkas: “Me ei jõua raha ja asjadega kõike korda teha ning polegi vaja. Panustame oma aega ja oleme südamega olemas. Vabatahtlik olles saab just nii aidata! Mina olin näiteks kooli ajal vabatahtlik erinevates organisatsioonides, kus me parandasime kodulinna laste ja noorte elu. Samas see kogemus õpetas ning arendas ka mind inimesena tohutult.

Tänutunne ja rõõm südames on kustumatud, kui oled kedagi aidanud! Hästi vahva, et nüüd on noortel võimalik lihtsalt minna vabatahtlikuks kuhu iganes hing ihaldab. Eesti, Euroopa, terve maailm. Tuleb ainult end kirja panna,” soovitas ta. 

Sarnased artiklid