KEILI SÜKIJAINEN RÄÄKIS, kui palju raha tal Balil elades kulus

erakogu

Buduaar

Kaunis telenägu Keili Sükijainen lasi eelmise aasta lõpus Eestist jalga ning andis läbi sotsiaalmeedia teada, et kavatseb kuni kevadeni Bali saarel viibida.

“Varsti on kätte jõudnud see aeg, kus hakkan koju sättima ja mõtlesin, et vaatan oma rahaasjad üle. Panin tabelisse, mis kulutused on olnud ja kui palju on tegelikult läinud. Peab tunnistama, et oodatust paremini. Ma arvasin, et meil kulub siin palju rohkem raha, sest ikkagi seikleme ringi ja käime väljas söömas jne. Võin öelda, et see summa on samasse aukku kui eelmisel kevadel Eestis karantiinis elasin ja ei teinud praktiliselt mitte midagi,” rääkis Keili Instagramis avaldatud videol.

Ta jätkas: “Päris hea oli neid numbreid näha ja ma vaatasin välja ka, et mis kõige suurema erinevuse tekitab ja selleks on toit – Eestis on toidupoes ikka väga kallis käia. Rääkimata näiteks restoranis söömisest või koju tellimine.

Kõige suurem sõnum, mis siit kaasa võtta on see, et ei tasu karta välismaal elamist ja töötamist, sest nii paljudes riikides on niisama kallis elada kui Eestis. Ja tegelikult annab see sulle nii palju juurde, kui tutvud erinevate kultuuridega, laiendad oma silmaringi.”