KES TEGI MAARJA-LIIS ILUSA ja Fred Kriegeri suhtes esimese sammu?

KES TEGI MAARJA-LIIS ILUSA ja Fred Kriegeri suhtes esimese sammu?

37-aastane armastatud lauljatar Maarja-Liis Ilus ja 40-aastane muusikaprodutsendist Fred Krieger on olnud paar üle kolmeteistkümne aasta. Peres kasvab ka pisitütar Iris, kes nägi ilmavalgust käesoleva aasta alguses. Kes aga Maarja-Liisi ja Fredi suhtes esimese sammu tegi?

Eelmisel nädalal startis TV3-s uus telesaade “Tunnen sind läbi ja lõhki”, millest võtsid osa ka Maarja-Liis ja Fred. Kuna paar osutus võitjateks, tuli neil viimases voorus vastata intiimsetele küsimustele. Ühele osapoolele esitati küsimus ning teine pidi ära arvama, mida partner vastata on võinud. Kui vastus oli õige, sai paar punkti. Üheks küsimuseks oli see, et kumb neist tutvumisel esimese sammu tegi. 

“Oi, see on päris raske küsimus, aga kas Maarjal oli sellele konkreetne vastus,” uuris Fred saatejuht Karl-Erik Taukarilt. Viimane kinnitas, et Maarjal oli tõepoolest kohe vastus varnast võtta ja tegu oli konkreetse sammuga, mis viis selleni, mida me täna näeme. Seepeale pakkus Fred, et ju selleks oli suure tõenäosusega siis Maarja. 

Tegu oli aga vale vastusega ning Taukar avas natuke ka tagamaid: “Fred, tegelikult oli niimoodi, et Maarja-Liis vastas, et sina tegid esimese sammu ja tegid seda nii, et kutsusid ta välja sööma.”

Fred selgitas, et tema mõtles seda, et kuidas nad üldse tööalaselt kokku said. Maarja kinnitas, et kui selliselt mõelda, siis oli tõesti tema see, kes esimesena Fredi stuudiosse läks. 

Sarnased artiklid