KIM KARDASHIANIGA KOHTUNUD JANA BOBERG tegi põneva paljastuse

KIM KARDASHIANIGA KOHTUNUD JANA BOBERG tegi põneva paljastuse

Meigikunstnik Jana Boberg on nüüdseks osalenud juba neljal Kim Kardashiani ihumeikari Mario Dedivanovici koolitusel ning kolmel neist on Kim ka isiklikult kohal olnud, seetõttu on ka Janal õnnestunud Kimiga kohtuda. Koolitused leiavad enamasti aset teisel pool maakera ning sel korral toimusid need Los Angeleses, Californias.

Jana tõdeb, et Kim on teda väga mitmel moel inspireerinud. “Nad on koos Marioga loonud meigitrende ja olnud meigimaailmas suunanäitajad juba üle kümne aasta. Nagu Mario ka ise on öelnud, on tema soov oma klientidele lihtsalt ilusat meiki teha ehk trendid, mida nad loonud on, pole midagi crazy‘t, vaid pigem soft glam ja full glam, just nii nagu mullegi meeldib,” kiidab naine.

“Üldiselt mulle väga meeldib jälgida, kuidas Kimi gläm-tiim (meikarid, juuksurid, stilistid) töötab, kuidas nad uusi meigi- ja soengutrende loovad ja millistesse massidesse see kohe läheb. Samamoodi on Kimi stiil lahedalt muutunud nende kümne aasta jooksul, eriti peale Kanyega abiellumist,” nendib Jana, et abielu Kanye’ga on Kimi stiilile vaid positiivset mõju avaldanud.

Kimi jaoks on meikimine aeg iseenda jaoks ning ta väärtustab seda kõrgelt. “Kuna Kim on oma karjääri jooksul kokku puutunud väga paljude meigikunstnikega, jagas ta muljeid ka selle kohta, milliseid omadusi ta meigikunstniku puhul oluliseks peab. Näiteks ei meeldi talle see, kui meigikunstnik on liiga jutukas ja küsib liiga palju küsimusi, sest meigitoolis istumise aeg on tema jaoks aeg eemal oma lastest ning ta tahab selle veeta oma mõtteid kogudes, päevaplaani läbi mõeldes ning e-kirjadele vastates,” teab Jana rääkida.

Sarnased artiklid