KIRSTI TIMMER hoiatab: armujoogi kokku segamine võib halvaga lõppeda

Raadiohääl ja kaardipanija Kirsti Timmer rääkis kolmapäeval "Ringvaates", et nõid Nastja ülipopulaarseid raamatuid pole ta mitte kunagi ostnud ning selleks on tal ka oma kindel põhjus. Küll aga on Timmer neid raamatuid poes sirvinud ning neis sisalduvat materjali pisut lugenud.

Raadiohääl ja kaardipanija Kirsti Timmer rääkis kolmapäeval “Ringvaates”, et nõid Nastja ülipopulaarseid raamatuid pole ta mitte kunagi ostnud ning selleks on tal ka oma kindel põhjus. Küll aga on Timmer neid raamatuid poes sirvinud ning neis sisalduvat materjali pisut lugenud.

“Mina Nastja raamatuid ei osta. Ma olen neid raamatuid poes vaadanud. Tal on seal tõesti mõned asjad, mis ongi õiged, aga kas seda teadmist tohiks laiadele massidele jagada?”, tõdeb Kirsti ning lisab veel, et maagilised anded ehk võimed kanduvad edasi põlvest põlve.

Tavainimene ei tohiks Kirsti arvates aga antud teadmisi ise katsetama hakata, sest see võib kaasa tuua ka palju halba. “See ei ole mäng. Sealt võib väga valusaid lakse saada. Isegi, kui tundub, et mis seal siis on – keedan armujoogi kokku ja siis joon. Ei ole niimoodi,” hoiatab Kirsti inimestel selliseid asju kodus mitte katsetada.

Täna kõnnib Kirsti nõid Nastja raamatustest poes lihtsalt mööda ja endale neid osta ei kavatse.