KLÕPS: GETTER JAANI avalikustas esmakordselt foto sünnitusmajast

1 kommentaar
KLÕPS: GETTER JAANI avalikustas esmakordselt foto sünnitusmajast
erakogu

Armastatud lauljatar Getter Jaani ning tema kauaaegne elukaaslane Ott-Sander Palm said eelmisel aastal pisitütre vanemateks.

Väike neiu sündis siia ilma täpselt aasta aega tagasi ning täna, 10. mail täitus pisikesel Emilyl esimene eluaasta.

Tütre sünnist andis avalikkusele teada aga mitte Getter ise, vaid tema elukaaslane Ott-Sander. Ka fotosid beebist kaunitar toona avalikkusele ei jaganud.

Nüüd, aasta aega hiljem, riputas Getter aga sotsiaalmeediasse erilise foto, mis on tehtud sünnitusmajas.

“Täpselt aasta tagasi võtsin ma oma esimese emadepäeva emana vastu Pelgulinna Sünnitusmajas!
Sel samal päeval õnnistati mind maailma kalleima ja ilusaima kingitusega, minu kallis tütreke!
Ma ei unusta mitte kunagi seda tunnet, kui Emily pandi minu rinnale, see on tunne, mille jaoks lihtsalt ei olegi sõnu,” kirjutas Getter foto juurde kommentaariks.

View this post on Instagram

“Kui hoian sind enda süles, siis näen mitut mind, kui tõstad mind kord sa üles, siis näed mitut sind ja su pilgu avanen ma ja mu silmist peegeldud sa.” Täpselt aasta tagasi võtsin ma oma esimese emadepäeva emana vastu Pelgulinna Sünnitusmajas! Sel samal päeval õnnistati mind maailma kalleima ja ilusaima kingitusega, minu kallis tütreke! Ma ei unusta mitte kunagi seda tunnet, kui Emily pandi minu rinnale, see on tunne, mille jaoks lihtsalt ei olegi sõnu! Ma armastan sind nii väga! . 🤍🕊 Soovin kõikidele emadele, head emadepäeva! Ma olen alati teid imetlenud, aga nüüd teen seda kordades rohkem! Me oleme kangelased! Armastust, Teie Getter.

A post shared by G E T T E R J A A N I (@gettermusic) on

Sarnased artiklid