KLÕPS: SEE ONGI Anni Rahula kõhulihaste saladus!?

erakogu

Buduaar

Maltal puhkavad Tomi, Anni ja nende tütar Rubi Rahula naudivad soojamaa päikesepaistelist ilma ning võtavad puhkusest kõik mis võtta annab.

Anni kirjutas sotsiaalmeedias avaldatud fotode juurde, et käis sellel aastal esimest korda vees ning ühtlasi paljastas nipi, kuidas ta pildil kõhulihase ette sai.

“Mainin ära, et olen siiani vaid üks kord bassu suutnud minna ja see mõne minuti hõljumist ka pildile sai (kõhulihas tuleb sellest, et hoidsin tagumikuga üles, et veest veidi välja jääks; viimasel pildil hoidsin jalgu teineteise peal, et üks vett vähem puudutaks).

Esimene pilt tundus viimasel ajal silma jäänud teemadega hästi haakuvad (raw fotofailil küll sai värvid muudetud filtriga, aga muu ikka nii nagu on – Tomil ja nukul ka 😆). See on äge, et sotsiaalmeedias on järjest “trendikam” jagada endast/kehadest kaadreid, mis vahepeal justkui ok pold (no ega tglt pole tihti siiani, aga juba parem. veel valitakse ajakirjades jne. ikka sile säär või äärmisel juhul photoshopatakse “vead” ära).

Oled Sa 60, 80 või 100 kilo – kõigil on omad asjad, mis vähem meeldivad. Kunagi põhikoolis, ma mäletan, et mul sõbranna ütles, et “peenikestel ei ole midagi vinguda” ja mina oma peenikeste jalgadega ei tahtnud pubekana viis aastat seelikud kanda.”

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anni Rahula (@annirahula)