KOHUTAV: LIIS LEMSALU nime ja nägu kasutatakse väga inetult ära

1 kommentaar
KOHUTAV: LIIS LEMSALU nime ja nägu kasutatakse väga inetult ära

Lauljatar Liis Lemsalu sai väga häiriva ja ühtlasi ka kurvaks tegeva uudise.

Nimelt selgub, et lauljatari nime ja pilte väärkasutatakse kaalulangetuspreparaatide müümiseks. Liis annab teada, et tegemist on pettusega.

“Ma ei ole kunagi neid tooteid kasutanud ega propageeri konkreetsete toodete kasutamist ega keto dieeti. Samuti ei olnud minu manager Sandra Sersant enne tänast, mil see info meieni jõudis, nendest toodetest teadlik ega soovitanud neid mul tarbida. PALUN ÄRA ANNA OMA RAHA NETIPETTURITELE,” hoiatab Lemsalu.

Liis nendib, et me kõik saame siinkohal ka ise midagi ära teha, et sellised reklaamid ei leviks. “Et me ise neid reklaame Facebookis ning Instagramis ei näe, ei ole meil võimalik neid ka scamina raporteerida, seega palume SINU ABI. Selle asemel, et reklaamile klikkida, palun vajuta reklaami üleval paremal nurgas olevale kolmele punktile ning vali REPORT AD -> Scam.”

View this post on Instagram

Minu nime ja pilte väärkasutatakse kaalulangetuspreparaatide müümiseks. TEGU ON PETTUSEGA!! Ma ei ole kunagi neid tooteid kasutanud ega propageeri konkreetsete toodete kasutamist ega keto dieeti. Samuti ei olnud minu manager Sandra Sersant enne tänast, mil see info meieni jõudis, nendest toodetest teadlik ega soovitanud neid mul tarbida. PALUN ÄRA ANNA OMA RAHA NETIPETTURITELE! Taolisi skeeme on Eestis kahjuks olnud varemgi. Teeme ühiselt kõik selle jaoks, et sellised reklaamid ei leviks. Et me ise neid reklaame Facebookis ning Instagramis ei näe, ei ole meil võimalik neid ka scamina raporteerida, seega palume SINU ABI. Selle asemel, et reklaamile klikkida, palun vajuta reklaami üleval paremal nurgas olevale kolmele punktile ning vali REPORT AD -> Scam. Samuti on abi, kui saadad privaatsõnumina reklaami Facebooki või Instagrami lingi (mitte lingi, mis avaneb, kui reklaamile klikata). Olge valvsad ja hoitud!

A post shared by L I I S L E M S A L U (@liislemsalu) on

Sarnased artiklid