Reklaam sulgub sekundi pärast

KOIT TOOME KIHLUMISEST: “Kaia oli juba ammu käega löönud!”

33-aastane meigikunstnik Kaia Triisa ja 39-aastane laulja Koit Toome on ühist elu nautinud juba üksteist aastat ning tundub, et noorte armulõõm ei ole aastate jooksul raugenud, vaid paar näeb siiani välja nagu värskelt armunud. 

Oktoobrikuus otsustasid Koit ja Kaia üheskoos aja maha võtta ning pagesid saabunud sügise eest Dubaisse sooja. Puhkusereis sai aga üllatusliku pöörde - nimelt palus Koit Kaia kätt. 

"Pärast iseendaga tegelemist ja igasuguste asjade üle järelemõtlemist tundus mulle väga õige ja loogiline Kaia kätt paluda," rääkis Koit Kroonikale antud avameelses intervjuus. "Sel sügisel õnnestus meil koosoldud aja, üheteistkümne aasta jooksul käia teist korda reisil nii, et me olime seal kahekesi, ilma lasteta. See oli viimane asi, mida Kaia minult ootas, sest ma ei ole kunagi olnud just kõige agaram abielu entusiast," jätkas laulja ning tunnistas, et Kaia oli juba ammu käega löönud ning ei lootnudki enam abieluettepanekut saada. 

"Kui olime õhtueine lõpetanud, ütlesin, et ma tean, mis siia kõrvale veel sobiks. Kaia küsis, et kas kohvi või. Mina ütlesin, et ei, midagi veel paremat, ja kui avasin karbi, valgusid Kaial silmad märjaks… See oli väga ilus ja liigutav õhtu," sõnas Koit. 

Perekonnas on kasvamas 2008. aastal sündinud tütar Rebecca ja eelmisel aastal sündinud poeg Richard.

Loe täispikka artiklit Kroonikast