KOIT TOOME sai endale uue ja ootamatu väljakutse

Muusik Koit Toome võttis vastu uue põneva väljakutse, mis tähendab, et me saame peagi näha ka tema karmimat poolt. Nimelt istub Koit juba veebruaris alustava „Eesti otsib superstaari“ žüriilaua taha olles üheks kohtunikuks koos Mihkel Raua ja Eda-Ines Ettiga.

Muusik Koit Toome võttis vastu uue põneva väljakutse, mis tähendab, et me saame peagi näha ka tema karmimat poolt. Nimelt istub Koit juba veebruaris alustava „Eesti otsib superstaari“ žüriilaua taha, olles üheks kohtunikuks koos Mihkel Raua ja Eda-Ines Ettiga.

Koit tõdeb, et ta ei ole mitte kunagi varem sellist tööd teinud ja kindlasti saab see põnev olema. “Ma ei ole veel ühtegi osalejat näinud, kohe-kohe hakkavad saated pihta, nii et ootan suure põnevusega,” kommenteerib muusik TV3-le.

Sellegipoolest ei ole staarisaade Koidu jaoks võõras – paar aastat tagasi lõi ta kaasa saate stuudiovoorudes, kus saatis lauljaid klaveril. “Oli suur pinge iga nädal kümme lugu pähe õppida ja neid otsesaadetes saata, et käsi ei väärataks ja kõik meeles oleks,” meenutab ta.

Koit ütleb, et staarisaates ei ole kõige olulisem võit, vaid see, mis pärast saadet saama hakkab. “See on hea stardiplatvorm ja hea viis tänapäeva noortele ennast näidata,” ütleb ta.

Ent mida peab tegema, et Koit Toome heakskiit staarisaates saada? “Peab tegema oma asja südamega ja kui on hea laulja, särav persoon, siis jääb see kindlasti silma.”