KRISTEL AASLAID NÄITAS imekaunist pulmakleiti

Armastatud näitlejatar Kristel Aaslaid ja tema koomikust kallim Mattias Naan kütsid hiljuti telesaates “Su nädal kõlab tuttavalt” korralikult kirgi kui esitasid üheskoos Naanslaidi nime all humoorika räpiloo, mis kulmineerus abieluettepanekuga. Nüüd otsustas naine aga asjadele natunene vürtsi juurde lisada ning poseeris tagatipuks ka pulmakleidis. 

Oma elukaaslase Mattiasega Kristel veel aga abielluma ei tõtta, vaid pilt on fännide suureks kurvastuseks tehtud hoopis teleseriaali “Padjaklubi” võtetel. Kui jätta kõrvale fakt, et peigmees pildil vale on, tuleb tõdeda, et näitlejatar näeb pulmakleidis imekaunis välja. 

Ometi pole miski välistatud ja looodame, et ühel ilusal päeval näeme kaunist Kristelit valges kleidis ka tema enda pulmas. 

Kristel ja Mattias külastasid hiljuti ka telesaadet “Tunnen sind läbi ja lõhki,” kus paar rääkis lähemalt, kui spontaansed nad igapäevaelus on. “Ma ei tea, kui spontaanne saab selle voodi, köögi ja tualettruumi vahel olla,” heitis Kristel nalja. 

“Ei, väga ei ole küll. Mul on ikka kava vaja ja kalendrit ja plaane. Vähemalt 2 nädalat ette teada,” lisas omakorda Mattias. Kristel kinnitas, et isegi siis on Mattiasel natukene raskusi spontaanne olemisega.