KRISTIINA AIGRO: maksan maasikakarbi eest rohkem, et rõõmu teha

KRISTIINA AIGRO: maksan maasikakarbi eest rohkem, et rõõmu teha

Mõned päevad tagasi teatas endine Miss Estonia, telesaatejuht ja produtsent Kristiina Heinmets-Aigro, et ta kavatseb 2019. aasta kevadistel valimistel riigikogusse kandideerida. Kolme lapse ema rääkis Buduaarile, kes hakkab tegelema tema lastega, juhul kui ta riigikogusse pääseb ning lisaks kommenteeris Kristiina ka õrna rahateemat.

Kui Kristiina riigikokku saab, siis lastega hakkab tegelema mees. “Minu suurim toetaja on abikaasa. Meie pere pisim käib lasteaias ja igapäevaselt on abis minu vanemad. Isa hoolitseb, et poiste vehklemiseks vajalik varustus jõuaks spordisaali ja vanema poja viiul oleks õigeks ajaks muusikakoolis. Mina olen olnud kõigi lastega kodune kolm aastat.”

Kristiina ütleb, et ta tahab võrdsustada seda lõhet, mis Eestis rikaste ja vaeste perede vahel praegu on. Ei ole saladus, et ka Kristiina ise kuulub rikaste inimeste hulka ja see annab võimaluse tegeleda heategevusega ehk siis raha annetamisega. “Ma toetan oma ülikoolikaaslase Toivo Tänavsuu vähiravifondi nii pisemate kui ka suuremate summadega. Kõige rohkem lähevad hinge hetked, kui ostan suviti marjakarbi kõrges vanuses proua käest kahe euro asemel kümne euro eest ning müüja puhkeb nutma… Kümme eurot on tema jaoks mitme päeva toiduraha. See on mõtlemapanev hetk,” tõdeb Kristiina.