Kristina Pärtelpoeg lükkab ümber valeväite, nagu ta oleks BSH-le kättpidi kallale läinud. Kristina: „See on lausvale!“

Buduaar

Kristina Pärtelpoeg ja Anu Saagim
Kristina Pärtelpoeg ja Anu Saagim — FOTO: Marek Metslaid

Uurisime Kristina Pärtelpojalt, mida ta arvab Brigitte Susanne Hunt’i skandaalsest raamatust ja eeskätt seigast, kus Brigitte kirjeldab oma raamatus, et Kristina läks talle kättpidi kallale.  

„Jah, ka minuni on jõudnud see infokilluke, aga ma tõesti ei taha BSH raamatust rääkida. Jah, olen kindel, et reedesel vestlusõhtul tuleb see nagunii jutuks kui nii ajakirjanikel kui ka publikul on võimalus küsida meilt mida iganes, aga siis olgugi nii – räägime siis ühe korraga suud puhtaks. Lükkangi siis ümber valed, mida Brigitte oma raamatus tõepähe müüb. Reedene vestlusõhtu jääb äga ühtlasi ka viimaseks korraks, kus ma Brigittest ja tema väljamõeldistest räägin,“ lubab Kristina. 

Juba sel reedel, 20.oktoobril, leiab aset kõmuline vestlusõhtu „Pahad tüdrukud“ restoranis Mood, kus endise skandaalse trio asemel astuvad lavale Kristina Pärtelpoeg, Anu Saagim ning üllatuskülalisena lisab vürtsi ka Jan Uuspõllu ekssõbratar Brigita Anton. 

Kui algselt lubati vestlusõhtul rääkida, kui raske on avalikult üle elada lahku minekut ning kui keeruline on luua uusi suhteid väikelapse kõrvalt, siis nüüd lisaks suhetele, iluprotseduuridele ja rahajuttudele lahatakse esimest ja viimast korda möödunud nädalal ilmunud BSH raamatut „Ärahellitatud Printess“.