KRISTINA PÄRTELPOEG tegi Brigitte Susanne Hundi kohta imearmsa paljastuse

 

Tänavustel blogiauhindade jagamisel selgus ootamatu seik, et samas kategoorias kandideerinud endistel sõbrannadel Brigitte Susanne Hundil ning Kristel Pärtelpojal on sõjakirves matmata. Seega otsustati kõik lõpuks selgeks rääkida ning loomulikult läbi Brigitte blogi jõudis toimunu ka avalikkuse ette.

Tänavustel blogiauhindade jagamisel selgus ootamatu seik, et samas kategoorias kandideerinud endistel sõbrannadel Brigitte Susanne Hundil ning Kristina Pärtelpojal on sõjakirves matmata. Seega otsustati kõik lõpuks selgeks rääkida ning loomulikult läbi Brigitte blogi jõudis toimunu ka avalikkuse ette.

Kristina Pärtelpoeg, kes on tuntud ka kui räppar Aropi mänedžer, kandideeris blogiauhindade jagamisel aasta uustulnuka tiitlile ja oli hääletuse kohaselt juhtimas konkurendi Brigitte Susanne Hundi ees. Kuna Kristina kandidatuur ei vastanud reeglitele (Kristina oli tegutsenud kauem kui kriteeriumid seda ette nägid), neiu diskvalifitseeriti ning võidu sai endale hoopis Brigitte Susanne.

Auhindade jagamisel ei soovinud rivaalid üksteist sõbralikuks õnnitlemiseks emmata ning selgus, et tüdrukutel on seljataga pikk ajalugu üksteise sõbrannadena ja seejärel lausa vaenlastena. Lähedalt suhelnud sõbrannade vahele lõi kiilu see, kui Brigitte Kristina silmarõõmu üle lõi. “Ma ei oodanud seda,” tõdes Kristina. Brigitte leidis, et on tehtu eest saatuselt karistada saanud, kuid samasuguse asja elas ta läbi ka ise, kui sõbranna tema peika endale võitis.

Nüüdseks on Kristina ja Brigitte omavahelised arusaamatused ära klaarinud ning lisaks paljastas Kristina ka väga armsa fakti Brigitte kohta. Nimelt ütles ta, et Brigitte on iseloomult alati väga otsekohene ja ei ilusta midagi, mis omakorda on väga värskendav. Lisaks tõdes Kristina, et ajal, mil nad Brigittega väga head sõbrannad olid, hindas ta väga Brigitte armsaid ja ootamatuid žeste, millega ta Kristinat üllatas. Brigitte võis näiteks helistada ja paluda, et saame korraks kokku ja tuua lihtsalt niisama kohukese või hüpata läbi ja teha mõne meeldiva üllatuse, mis tuju alati heaks tegi.

Vaata videot allpool!