Kristjan Kasearu: ma ei taha olla väga vana, kui pere loon

Kristjan Kasearu: ma ei taha olla väga vana, kui pere loon

Kristjan Kasearu (28) , hurmav muusik, kes mõnda aega avalikkuse eest varjul olnud, tunnistab, et on nüüd romantilisem kui varem. Buduaar rääkis Kristjaniga elu suurimast edasiivast jõust – armastusest.

Kristjan Kasearu (28), hurmav muusik, kes mõnda aega avalikkuse eest varjul olnud, tunnistab, et on nüüd romantilisem kui varem. Buduaar rääkis Kristjaniga elu suurimast edasiivast jõust – armastusest.

Küsimusele, mida tähendab mehe jaoks armastus sõnas Kristjan, et armastus tähendab usaldust, vabadust ja suurt energiat. “Piltlikult öeldes tähendab armastus minu jaoks mitte teineteisele otsa vaatamist ja teineteisest sõltumist, vaid ühes suunas vaatamist ja teineteise arendamist,” ütleb Kristjan ja arvab, et sageli aetakse armastust segamini ka hirmuga inimest kaotada. “Mulle tundub, et väga paljud, kes ütlevad „Ma armastan teda nii väga!“, ajavad selle väga tihti segamini tundega „Mul on hirm temast ilma jääda!“, ja seda just seepärast, et me ei suuda olla üksi!
Koos kõigega, mis meis endis toimub. Me saa armastada kedagi teist, kui me ennast ei armasta.”

Hetkel on Kristjani süda küll vaba, kuid ometi tunnistab ta, et ei soovi pere loomist väga kaugele edasi lükata. “Ma arvan, et see on asi, mille igaüks tunneb ise ära või annab elu märguande, et nüüd on aeg. Ma ise arvan, et mul läheb selleni veel veidi aega. Aga kindlasti näen ma enda ümber pere ja samas ei tahaks ka väga vana olla, kui pere loon. Iga asi tuleb omal ajal või natukene hiljem.”

 

Loe põnevat intervjuud Kristjan Kasearuga ning saa teada, millised naised Kristjani pilku püüavad ning milliseid meeletusi on ta naise tähelepanu saamiseks teinud juba Buduaari ajakirja sügisnumbrist.


Buduaar.ee

 


Sarnased artiklid