Reklaam sulgub sekundi pärast

KUI ÄGE UUDIS: LIIS LEMSALU paljastas sündinud lapse soo

Buduaar

Liis Lemsalu
Liis Lemsalu — FOTO: Erakogu

Armastatud lauljatar Liis Lemsalu sai hiljuti esmakordselt emaks, mil tema ja elukaaslase Karl-Erik Kodu perre sündis kauaoodatud pisibeebi.

Liis on uuest ilmakodanikust tänaseks ka mitmeid imearmsaid klõpse jaganud ning tänaseks on ka karget talveilma koos nautimas käidud.

Ühtlasi on selge, et Liis naudib oma uut ja tähtsat rolli emana kohe väga – pole kahtlustki, et see roll sobib naisele justkui valatult.

Nüüd aga avaldas kaunitar viimaks oma imearmsa beebi soo - Liisil sündis poeg.

Nimelt avaldas Liis südaöösel uue jõululoo „Valge valgus“, mille lüürikavideo lõpus paljastab värske ema oma lapse soo.

“Olen juba pikemat aega soovinud kirjutada lugu, mis oleks aeglasem, pehmem ja rahulikum. Kuid otsest ideed ega väljundit pole mu mõtteisse pikalt ilmunud, kuni selle sügiseni. “Valge valgus” väljendab minu jaoks ka jõuluootust ja üleüldist rahulikku aega, mil sa saad olla oma mullis ja nautida elu ilu enda ümber,“ ütleb Liis Lemsalu.

“Eks see lugu peegelda ka mind ennast ja kuna minu peegeldused on praegu suurel määral seotud ühe väikese ilmakodanikuga, siis ilmselgelt on see meie kahe põimunud lugu,“ lisab Liis. “Antud loo viis oli mul juba aastaid telefonis olemas, kuid väga pikalt pidi ta oma aega ootama. Mul on nüüd niivõrd suur heameel, et see pala lõpuks ilmavalgust näeb. Loo sõnad tekkisid mul samuti väga kiiresti, ehk lõplik kombo valmis väga orgaaniliselt.”