“KUI SUHE jõuab punkti, kus salaja teineteist kontrollitakse, on suhe tegelikult läbi …”

erakogu

Buduaar

Armukadedus paneb inimesi vahel väga kummaliselt käituma.

Seda on kogenud ka armastatud lauljatar ja suunamudija Helen Adamson, kes antud teemal hiljuti ka väga avameelse ülestunnistuse tegi.

Nimelt tõdeb Helen, et varasemas suhtes on temagi armukadedust tundnud. “Lausa nii tugevat, et olen partneri sõnumeid lugenud, aru saamata miks ma seda teen. Nüüd saan suurepäraselt aru, mis mind sellesse seisu viis⁠. Tol ajal olin ma emotsionaalselt erapooletu, mul oli valus, hirm ja tundus, et see oli hea lahendus oma kahtluste hajutamiseks. Minu kunagine terapeut ütles mulle, et kui suhe jõuab punkti, kus salaja teineteist kontrollitakse, on suhe tegelikult juba läbi, sest usaldust pole. Ja ma olen sellega 100% nõus,” tõdeb kaunitar täna.

Helen nendib, et armukadedus tähendab tegelikult usalduse puudumist. “Isegi kui suhtes räägitakse pisivalesid või jäetakse rääkimata asju, mis on pealtnäha tühised, võib see põhjustada armukadedust. Tõde varjates ei saa tekkida sügavat lähedust, haavatavust, intiimsust ja tõelist usaldust. Armukadedus on paraku usalduse puudumine.⁠
Kuid ma usun, et kui elatakse maskiga, kukkub see fassaad õnneks varem või hiljem kokku ja siis on mõlemal osapoolel võimalus paremaid valikuid teha. Ja meil on alati võimalus uuteks valikuteks!”

https://www.instagram.com/p/CAVjLkcFt-J/