KUIDAS LAHENES Brigitte Susanne Hundi ja Anu Saagimi tüli?

KUIDAS LAHENES Brigitte Susanne Hundi ja Anu Saagimi tüli?
erakogu

Tuntud raadiohääl ja seltskonnategelane Brigitte Susanne Hunt rääkis Sky.ee-le antud intervjuus, et planeerib raadiotööga pausi teha ning kavatseb oma raamatu välja anda.

Intervjuus tuli juttu ka tema ja Anu Saagimi vahelisest skandaalist, kus viimane avalikustas vürtsikaid detaile Brigitte sünnipäeva telgitagustest.

“Alati ei pea kõik inimesed teadma tõde, aga väikese erandi ma tegin paar päeva tagasi Anu Saagimiga, kes on mulle väga lähedane tuttav, sõbranna isegi. Kui ma nägin neid klatšiminuteid, siis võibolla oleksin ma pidanud varem reageerima, aga ma otsustasin, et ma ei tee seda,” rääkis Brigitte.

Brigitte vastas klatšile alles siis, kui Anu läks sellel määral isiklikuks, et müüs maha selle, mille Brigitte talle personaalselt usaldanud oli.

“Nüüdseks oleme muidugi ära leppinud. Anu ei ole pahatahtlik inimene. Ma näen tema reaktsioonidest nüüd, et eks ta tajus ise ka, et läks üle piiri. Võibolla oli ta natuke joonud ka, ma ei tea. Ta läks üle piiri ja ütles seda, mida ma tean, et ta tegelikult ei soovinud öelda. Ta ei soovinud mult meelega vaipa alt ära tõmmata. Isegi see pole tähtis, et ta vabandaks, vaid ma tahan anda mõistvust. Võibolla tõesti ma poleks pidanud talle rääkima. Olen talle andestanud, oleme leppinud,” rääkis raadiohääl, kuidas tema ja Saagimi vaheline tüli lõpu sai.

Brigitte tunnistas ka, et aasta 2020 oli tema jaoks üks parimaid – ta kolis päris oma koju, sai Sky Plusi saatejuhiks ja “Maskis laulja” detektiiviks, mida näed Go3 voogedastusplatvormil.

Täispikka intervjuud Brigittega näed siit. 

Sarnased artiklid