KURB! ÄSJA VANGLAST vabanenud Beebilõust sai valusa löögi

Augusti esimestel päevadel sai trellide tagant välja Eestis kõrgelt hinnatud räppar Beebilõust ehk Andrus Elbing, kes kohe ka Elvas aset leidnud hip-hop festivalil lavalaudadele astus. Nüüd, vaid mõni aeg hiljem juhtus mehega aga kurb õnnetus, millest ta oma sotsiaalmeedia kontol ka lähemalt rääkis.

Augusti esimestel päevadel sai trellide tagant välja Eestis kõrgelt hinnatud räppar Beebilõust ehk Andrus Elbing, kes kohe ka Elvas aset leidnud hiphopfestivalil lavalaudadele astus. Nüüd, vaid mõni aeg hiljem juhtus mehega aga kurb õnnetus, millest ta oma sotsiaalmeediakontol ka lähemalt rääkis.

Nimelt selgub, et Beebilõusta jalg on kipsi pandud ning tegu pole mitte mõra, vaid luumurruga.

Mees tegi oma Instagrami kontole sel teemal sissekande ning lisas foto, kus tema jalg on tõepoolest kipsis. Pildi juurde lisas ta selgituseks kommentaari: “Kandluumurd! Reedel Viljandi ja laupäeval Pärnu. Teeme need laivid kipsis jalaga ka ära. Ennegi tehtud. Info tulevaste laivide kohta tuleb homme!”

Seega ei pea fännid kartma, et Beebilõust oma esinemised õnnetuse tõttu ära jätaks. Loodetavasti suudab ta oma jalga hoida ning luumurd paraneb ilma lisavigastusteta.

Postitust näed ka Andruse Instagrami lehel siin