Kuula lugu! Koit Toomel ilmus uus singel “Mida päriselt tunnen”

Kuula lugu! Koit Toomel ilmus uus singel “Mida päriselt tunnen”

Koit Toome pole pikka aega uusi laule välja andnud, seega on tore kuulda, et ta on meie muusikamaastikul tagasi. Loo “Mida päriselt tunnen” muusika ja viis pärinevad Koidu enda sulest ning sõnade autor on Vahur Valgmaa. “Lugu sai kirjutatud juba eelmisel kevadel, kuid jäi esialgu sahtlisse oma õiget aega ootama”, räägib Koit uuest singlist.

Koit Toome pole pikka aega uusi laule välja andnud, seega on tore kuulda, et ta on meie muusikamaastikul tagasi. Loo “Mida päriselt tunnen” muusika ja viis pärinevad Koidu enda sulest ning sõnade autor on Vahur Valgmaa.

“Lugu sai kirjutatud juba eelmisel kevadel, kuid jäi esialgu sahtlisse oma õiget aega ootama”, räägib Koit uuest singlist.

“Mul on väga hea meel, et Vahur, kellega koos sai tehtud ka 2010. aastal edukas plaat „Kaugele siit“, on Austraaliast lõpuks tagasi Eestis ja me otsustasime taas koos pisut uut muusikat teha.”

“Loo teeb eriliseks fakt, et refräänis laulab samaaegselt ligi 400 häält. Lindistasime refrääni koos suurepärase WAF-kooriga mitukümmend korda järjest. Kuigi partii polnud suur, andis see meie jaoks loole huvitava ja erilise kõla,” räägib Koit just ilmunud singlist.

Kuula lugu allpool!