KUUM GALERII: TRIIN TULEVI välimuse muudatused läbi aegade

KUUM GALERII: TRIIN TULEVI välimuse muudatused läbi aegade

Näitleja ja dj Triin Tulev on oma välimusega aastate jooksul kümneid kordi eksperimenteerinud ning jätkab seda ka tulevikus, sest muutus välimuse osas mõjub talle hästi. Triin tõdeb, et kõige rohkem meeldib talle eksperimenteerida just oma juustega, sest iga uue soenguga kaasneb ka mõnus enesetunne ja mis seal salata – me kõik vajame vaheldust. 

Näitleja ja DJ Triin Tulev on oma välimusega aastate jooksul kümneid kordi eksperimenteerinud ning jätkab seda ka tulevikus, sest muutus välimuse osas mõjub talle hästi. Triin tõdeb, et kõige rohkem meeldib talle eksperimenteerida just oma juustega, sest iga uue soenguga kaasneb ka mõnus enesetunne ja mis seal salata – me kõik vajame vaheldust.

Triinu loomulik juuksetoon on eestimaiselt hele, ent naine on värvinud oma juukseid tumepruuniks ning isegi vikerkaaretoonid on selle kauni naise juustest mitmel korral läbi käinud. Mis aga lõikustesse puutub, siis ainus, mida ta veel teinud pole, on undercut – soeng, kus üks pool peast on lühike ja teine pikk. Poisipea on tal samuti ära proovitud.

Sertifitseeritud stilisti- ja jumestuskunstnikuna tunneb Triin end välimust muutes enesekindlalt. ”Elu on liiga lühike, et kanda igavaid riideid ja näha läbi elu välja samasugune. Kui sulle sobib nii tume kui hele pea, siis miks mitte tunda sellest rõõmu! Naised on looduse pärlid – loodud olema kaunid,” ütleb Triin. Ta kannab naiselikke seelikuid ja kleidikesi ning tipib ringi kõrgetel kontsadel, järgmisel hetkel tunneb end kõige õnnelikumana aga nahktagis ja lõhkistes teksades. Triinu garderoobist võib seega leida absoluutselt kõike!

Allpool olevas galeriis on näha, kuidas Triinu välimus aastate lõikes muutunud on.