KUUM NIPP: GETTER JAANI näitas, kuidas ta oma istmikku treenib

Armastatud lauljatar Getter Jaani hoiab end aastaringselt vormis kiire elutempo ja elustiiliga ning loomulikult leiab ta trenniks aega ka vabadel hetkedel. Lisaks tantsimisele aitab Getteri figuuri trimmis hoida ka taipoksi trenn, mida ta on praktiseerinud Marko Moisariga, ent viimasel ajal on ta higi ja pisaraid valanud hoopis treeneri Sandra Rajuga.

Armastatud lauljatar Getter Jaani hoiab end aastaringselt vormis kiire elutempo ja elustiiliga ning loomulikult leiab ta trenniks aega ka vabadel hetkedel. Lisaks tantsimisele aitab Getteri figuuri trimmis hoida ka taipoksi trenn, mida ta on praktiseerinud Marko Moisariga, ent viimasel ajal on ta higi ja pisaraid valanud hoopis treener Sandra Rajuga.

Sandra on võrratu treener, kes juba teab, kuidas motiveerida ja suudab trennipisikuga nakatada ka kõige spordivõõrama inimese. Getter postitas hiljuti oma Instagrami kontole vahva videoklipi sellest, kuidas ta Sandraga koos trenni teeb ning ühtlasi näitavad kaunid naised, et sport ei pea sugugi olema igav ja rutiinne – sellesse tuleb suhtuda loominguliselt.

Harjutus, mida Getter ja Sandra ette näitavad, treenib väga tõhusalt istmikku ning see pole sugugi nii lihtne kui arvata võiks.

Vaata Getteri ja Sandra sooritust allpool olevast videoklipist.