KUUM PALJASTUS: mis erutab Brigitte Susanne Hunti kõige rohkem?

Power Hit Radio saatejuht ja TV3 blogija Brigitte Susanne Hunt on tuntud oma ekstravagantse käitumise ning avameelsete ütluste poolest. Naise jaoks pole mingiks probleemiks häbi tundmata kõikidel teemadel kaasa rääkida, kaasa arvatud sellel, mis puudutab tema seksuaalelu. Hiljuti tegigi blond kaunitar oma Instagrami story‘s kuuma paljastuse. 

Juba pikemat aega on Instagramis üsna populaarne teha postitusi, kus inimesele saab igasuguseid küsimusi esitada ning too avaldab siis vastused oma story‘s. Ka Brigitte otsustas trendiga kaasa minna ning palus esitada endale küsimusi, millele ta varem vastanud pole. Küsijaid pole aga suu pihta löödud ning nii üks julge kohe uuriski, mis kaunitari seksuaalselt kõige rohkem erutab. 

“Kõige rohkem meeldib, kui mees on enesekindel, intelligentne ja hea huumoriga ja kui ta ei aele mul seljas, vaid pigem hoiab distantsi. See on lahe, kui mees oskab kahemõttelist juttu ajada ja siis teeselda, et aa, ega ma ei tahagi seksi tegelt,” vastas Brigitte küsimusele. 

Enne seda tegi Brigitte kuuma paljastuse oma seksuaalelu kohta videoblogis, kus avaldas, et tema lemmikpoosiks on küljekoer. “Siis on nagu koera stimulatsioon, aga misjonäri silmavaade,” selgitas ta.