KUUMAD FOTOD: STAARISAATE Carl-Philip Madis leidis armastuse

KUUMAD FOTOD: STAARISAATE Carl-Philip Madis leidis armastuse

Muusik Karl Madise poeg Carl-Philip Madis sai avalikkusele tuntuks tänu konkursile “Eesti otsib superstaari” ning muusikamaailmas tegutseb ta edasi ka täna. Veel mõned aastat tagasi rääkis Carl-Philip Buduaarile antud intervjuus naistest ning täpsemalt sellest, milline naine tema tähelepanu püüab – tänaseks on ta enda kõrvale leidnud imekauni neiu, kes ongi just täpselt selline nagu noormees unistas.

Muusik Karl Madise poeg Carl-Philip Madis sai avalikkusele tuntuks tänu konkursile “Eesti otsib superstaari” ning muusikamaailmas tegutseb ta edasi ka täna. Veel mõned aastat tagasi rääkis Carl-Philip Buduaarile antud intervjuus naistest ning täpsemalt sellest, milline naine tema tähelepanu püüab – tänaseks on ta enda kõrvale leidnud imekauni neiu, kes ongi just täpselt selline, nagu noormees unistas.

Nimelt tunnistas Carl-Philip, et esimese asjana, mis talle silma jääb, on kindlasti välimus ning et väga oluliseks peab ta sooja ning armsat naeratust. Ülbus ja suitsetamine on aga kaks kõige ebameeldivat omadust, mis naisel üldse olla saavad.

Carl-Philipi pruut Eleriin Sild tundub tõepoolest väga armas ja siiras olevat ning loomulikult näeb ta lausa suurepärane välja! Hetkel puhkab paar Bahama saartel ning allpool on sellest ka mõned Instagrami fotod!