Reklaam sulgub sekundi pärast

3 ASJA, MILLE peaksid oma Facebooki kontolt kohe ära kustutama

Enamus inimestel on Facebooki konto juba aastaid olnud ning seda kasutatakse lausa igapäevaselt. Mida aeg edasi, seda rohkem on inimesed sotsiaalmeedia ajastuga harjuma hakanud ning seda usaldatakse vahel liigagi palju - paraku võib halvimalt juhul tulemuseks olla oma vara kaotamine või muud ebameeldivad situatsioonid.

Enamikul inimestel on Facebooki konto juba aastaid olnud ning seda kasutatakse lausa igapäevaselt. Mida aeg edasi, seda rohkem on inimesed sotsiaalmeediaajastuga harjuma hakanud ning seda usaldatakse vahel liigagi palju - paraku võib halvimal juhul tulemuseks olla oma vara kaotamine või muud ebameeldivad situatsioonid.

Portaal The Independent jagab oma lehel soovitusi, mida tasub tõsiselt kaaluda - nimelt on asju, mis tuleks oma Faceooki lehelt kohe ära kustutada ja seda oma turvalisuse ning heaolu nimel.

Allpool olevad kolm asja tasub kustutada kohe: 

1. Telefoninumber

Telefoninumbri avalik jagamine võib lõppeda sellega, et sind hakkavad tüütama ebameeldivad inimesed, halvimal juhul saad endale hullumeelse jälitaja. 

2. Puhkuseplaanid 

Jagades avalikult seda infot, millal sind kodus ei ole, annad varastele lausa kingituse otse kätte - nüüd nad teavad, millal sinu koju sisse murda. 

3. Pildid oma kodust

Mida rohkem sa näitad seda, kui palju uhkeid ja kalleid asju sul kodus on, seda suurem on tõenäsosus, et varem või hiljem tullakse sinu koju vargile, sest on juba ette teada, mida ja mis väärtuses asju sinu juurest varastada saab.