Reklaam sulgub sekundi pärast

3 TÄHTKUJU, KES ei oska rahaga ümber käia

Mida tähendab rahaga kehvasti ümber käimine? See tähendab seda, et kuigi sa võid olla hea raha teenimises, kulutad sa seda sama kiirelt nagu teenid. Ja vahel kulutad ka ülemõistuse palju. Oma rolli mängib aga ka tähtkuju. Nimelt oskavad osad tähemärgid rahaga tunduvalt paremini ümber käia, kui teised. Toome teieni 3 sodiaagimärki, kelle rahakotis puhub suurema osa ajast tuul. 

Ambur

Amburid teevad väga kõvasti tööd, seega pole raha teenimine nende jaoks kuigivõrd raske. Nad ei oska aga säästlikult elada ega raha kõrvale panna. Kui nad midagi tahavad, siis selle nad ka ostavad - maksku, mis maksab. Samuti tekib neil alati ootamatuid väljaminekuid ja makse, mis oma osa nõuavad. 

Kalad

Kalad on sellised inimesed, kes annavad kasvõi oma viimase raha kodutule - seda ka siis, kui nad ise paar päeva sellepärast nälgima peavad. Kalad ei oska olla isekad ning nad seavad alati teised endast ettepoole. Nad annetavad alati abivajajatele ning investeerivad sinna, kuhu tegelikult ei peaks. 

Veevalaja

Veevalaja ei suuda vastu panna uuele tehnoloogiale. Nad istuvad kasvõi öö läbi järjekorras, et olla esimeste seas, kes uue telefoni osta saavad. Parema meelega investeerivad nad mobiiltelefoni või arvutisse, kui koguvad sukasäärde. 

 

allikas: yourtango