Reklaam sulgub sekundi pärast

4 TÄHEMÄRKI, kellest saavad parimad emad

Kas sina tead, millised sodiaagimärgid on parimad emad? Muidugi on sellise pingerea koostamine üsna põnev, kuid tõde on siiski see, et igal tähemärgil ja igal emal on omad unikaalsed viisid ja erilised võimed lapse kasvatamiseks. Kuid mõned sodiaagimärgid tunduvad siiski emaks paremini sobivat kui teised. Toome teieni neli tähemärki, kellest saavad parimad lapsevanemad.

Kalad

Kalad hindavad oma laste kunstitunnetust ning julgustavad neid loomingulised olema. Kalade märgis sündinud ema lapsed on tundlikud, neil on suur kujutlusvõime ning nad õpivad juba varakult, kuidas teisi inimesi lahkuse ja kaastundlikkusega kohelda. Nende lapsed armastavad loodust, on uhked selle üle, et abistavad teisi ning neil on sõltumatu vaim. Kaladest emad ei pruugi teada, kuidas õpetada lastele unistuste reaalsuseks muutmist, kuid nad toetavad oma lapsi igati. 

Jäär

Jääradest emad planeerivad oma laste ajakavasid, mis on täis sporti, muusikakoole, hobisid, ühiskondlikke tegevusi ja laagreid. Samal ajal töötab Jäär ka ise täisgraafikuga. Ta soovib, et tema lapsed oleksid seiklushimulised ning julgeksid proovida uusi asju. Nad julgustavad oma lapsi kõik väljakutsed püstise peaga vastu võtma ning võitlema selle nimel, millesse nad usuvad. Jäärast ema nõuab oma lastelt teinekord liiga palju ning peaks õppima rohkem kuulama ja kuulda võtma, mida ta lapsed tegelikult soovivad.

Kaksikud

Kaksikutest emad räägivad oma lastega kõigest - tihtipeale seletavad nad oma lastele juba hästi varakult ka seda, et mis see seks siis õigupoolest on. Neil ei ole oma laste ees saladusi. Tema lastel on suurepärased suhtlusoskused ning on teadlikud sellest, mis nende ümber maailmas toimub. Üks asi, mis muudab Kaksikutest ema niivõrd suurepäraseks, on oskus mõista oma lapsi, olenemata tema soost või vanusest. Kaksikutest emad korraldavad oma lastele parimaid pidusid.

Kaljukits

Kaljukitsest ema võitleb oma laste nimel kuni surmani. Nad on äärmiselt lojaalsed ja seisavad alati oma laste eest. Need emad võtavad oma lapsevanemaks olemise kohustust äärmiselt tõsiselt. Nad tahavad oma lastele õpetada korralikku tööeetikat ning distsiplineeritust ja keskendumist. Võid olla kindel, et kui Kaljukitse lapsed saavad taskuraha, on nad selle kodutöödega välja teeninud. Kaljukitsest emad teevad palju tööd ning nad peaksid meeles pidama ka enda jaoks aega võtta. 

 

allikas: Yourtango